Nakúpte ešte za 69.00 € a získajte dopravu Zadarmo
Potešte každého oslávenca ovocnými destilátmi rady Zbojnícka v darčekovom balení s nádychom slovenskej tradície. Vybrať si môžete z 3 druhov destilátov – slivovica, marhuľovica a hruškovica.
Zobraziť viac
Prinášame vám obľúbené destiláty Zbojnícka v krásnom originálnom darčekovom balení. Ozdobný kartónik dodá šmrnc všetkým druhom z destilátov Zbojnícka. Vybrať si môžete z 3 druhov destilátov – slivovica, marhuľovica a hruškovica, ktoré boli pripravené tradičnou destiláciou starostlivo vyberaného ovocia.
Výrobca/Distribútor
St. Nicolaus
EAN
8586019221671
Objem
0,7l
Alkohol
52%
Krajina
Slovensko
Značka
Zbojnícka
Drinkexpert.sk využíva technológiu cookies a spracúváva osobné dáta ako IP adresy a cookie identifikátory na meranie výkonnosti obsahu webu a automatizovaného profilovania na zobrazovanie cielenej reklamy. Svoj súhlas udelíte cez “Súhlasím”, svoj nesúhlas vyjadríte cez “Nie, Ďakujem”. Detailné informácie sú na “Oboznámenie so spracovaním OU”.
Oboznámenie so spracovaním OU
V tomto e-shope predávame alkohol. Máte viac ako 18 rokov?
Odchádzate?
Zaregistrujte sa a získajte zľavu 5 € na ďalší nákup!