Spôsob platby

Platobná karta

Akceptujeme tieto druhy platobných kariet: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club.

Po výbere spôsobu platby kreditnou kartou v nákupnom košíku budete presmerovaný na stránku zabezpečenej platobnej brány Slovenskej sporiteľne a.s. My ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme systém stabilného a bezpečného internetového nakupovania.

Platba sa uskutoční okamžite a my Vám môžeme odoslať tovar na zvolenú adresu. Táto služba je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

 

Bankový prevod – cez internet banking okamžite po zadaní objednávky

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku internet bankingu vašej banky, kde môžete pohodlne zrealizovať platbu. Táto služba je prevádzkovaná prostredníctvom spoločnosti Pay Solutions a.s.

 

Bankový prevod – príkaz na úhradu

Po potvrdení objednávky s touto možnosťou úhrady vám budú platobné inštrukcie zaslané na váš email. Vaša objednávka bude zrealizovaná až po pripísaní peňazí na náš účet. Pri prevodoch medzi bankami môže prevod trvať niekoľko pracovných dní. Táto služba je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

 

Dobierka

Nákup na dobierku je možný do výšky 2000€. Objednávka bude doručená na vami zadanú adresu a vy za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Kuriérovi môžete zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou (prosíme nahlásiť vopred). Táto služba je spoplatnená a cena dobierky je 0,90 eur s DPH. Cena za túto službu bude prirátaná k celkovej sume faktúry.

Hotovosť

V hotovosti je možné platiť pri osobnom odbere na odbernom mieste po vykonaní objednávky predom online. Pri osobnom odbere nie je možné platiť platobnou kartou. Minimálne hodinu pred osobným odberom je potrebné nás kontaktovať na našej telefonickej linke 0918 333 555 a dohodneme si detaily vyzdvihnutia. Odberné miesto: Masarykova 22, Prešov (vchod do areálu z ul. Dostojevského).


Nájdete nás na akciách

Nájdete nás na akciách

PARTY EXPERT

Pripravujete svadbu, oslavu narodenín alebo iný súkromný event
a potrebujete zadovážiť alkohol, či nealkoholické nápoje?

Sme tu pre vás a radi vám ponúkneme naše služby.

Namiešajte si drink