Infekcia v uchu? Pomôže (aj) vodka

Alkohol ako vianočný darček? To si žiada niečo špeciálne!

Lámete si hlavu nad ideálnym vianočným darčekom pre skutočných fajnšmekrov? Kvalitný alkohol určite nič nepokazí, najmä v prípade, ak stavíte na kvalitu, siahnete po originálnom darčekovom balení a trafíte sa do vkusu obdarovaného. Poradíme vám, ako vybrať to pravé.  

Aj fľaša alkoholu môže byť skvelým vianočným darčekom. Ostatne, je to naozaj praktický dar, ktorý nezapadne medzi ostatnými  a poteší obdarovaného. Aby však splnil svoj účel, výber alkoholu netreba nechávať na náhodu. Vianočný darček si predsa len žiada niečo špeciálne a v ideálnom prípade by mal ukázať, že ste si na výbere dali záležať, snažili ste sa prekvapiť a nevzali ste prvú fľašu, ktorú ste objavili v obchode. Hodia sa preto najmä darčekové balenia, limitované edície či drahšie zberateľské kúsky. Potešíte nimi napríklad kolegov či kamarátov, ale aj rodinných príslušníkov, najmä mužského pohlavia: otcov, dedkov či strýkov.  

>> Široký výber darčekových balení nájdete tu. << 

Vyberte niečo špeciálne 

Vianočný darček by mal predovšetkým urobiť radosť a trafiť sa do vkusu obdarovaného, ale stále by to malo byť niečo špeciálne, niečo, čo si možno bežne nekupuje sám. Ak viete, že obľubuje napríklad kvalitné ovocné destiláty, siahnuť môžete napríklad po značkách ako Domovina či Zbojnícka v ozdobných darčekových baleniach. Pre skutočných fajnšmekrov je tu rad exkluzívnych destilátov od St. Nicolaus vyrobených z najkvalitnejších druhov ovocia. Marhuľovicu odležanú na ovocí, hruškovicu s vôňou maslovej dužiny hrušky alebo exkluzívnu satmársku slivovicu dostanete aj v špeciálnom 1,5 litrovom darčekovom balení.